O co chodzi?

Nie wyrażam zgody na to, aby istoty rządzące tą planetą, traktowały mnie, żywego człowieka z krwi i kości, posiadającego świadomość, duszę i boski oddech w sobie, jako rzecz nadającą się do wykonywania na mnie eksperymentów psychologicznych, fizjologicznych, chemicznych i neurologicznych.

Nie wyrażam zgody na przekazywanie mi wszelkich informacji w postaci metafor i symboli, których nie jestem w stanie zrozumieć we właściwym czasie i w związku z tym odpowiednio szybko wyrazić swoją zgodę lub sprzeciw, co skutkuje tym, iż dopiero po długim czasie, kiedy już mają miejsce wydarzenia, których zwiastuna w postaci w/w metafor nie zrozumiałam wcześniej, teraz, gdy jest już za późno, mam pełny obraz.

Jest to oszustwo tych istot i ja nie wyrażam na to zgody. Zatem, nie wyrażam zgody na żadne działania, o których nie jestem informowana wprost, zrozumiałym językiem.

Wszystko, co do tej pory miało miejsce, zostało zainicjowane bez mojej zgody i jest przestępstwem prawa naturalnego. Prawo naturalne mówi jasno: Nie szkodzić innym.


Odkryj więcej z Nie wyrażam zgody

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *